Bütün hukuki alanlarda, uzmanlık ve deneyimi bir araya getiren bağımsız bir avukatlık bürosuyuz. Özel kişilerden, orta ve büyük ölçekli şirketlere, devlet kuruluşlarından, uluslararası holdinglere kadar herkesin hukuki ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermekteyiz.

Bizimle İletişime Geçin

Esentepe Mh. Kasap Sk. No: 12 Kat: 4-5 Şişli/İSTANBUL

Pazartesi-Cuma (09:00 - 18:00)

Bizi Takip Edin

Çalıştığımız tüm alanlar hakkında detaylı bilgi için:

kuramayan cemiyetler bedbahttırlar." "Hukuk ile medeniyet ve kültürleri arasında ahenk Falih Rıfkı Atay yasalar sizden de yüksektir." "Ne kadar yüksekte olursanız olun Thomas Fuller Adalet, kainatın ruhudur. Thomas Fuller Adalet rahat olmalı adil bir hüküm verilmez yoksa terazi sallanır ve Franz Kafka Kimseye hakkı ve adaleti satmayacağız geciktirmeyeceğiz men etmeyeceğiz ve Magna Carta (Büyük Ferman)

Hakkımızda​

Aşcı Etci Benglian Avukatlık Ortaklığı, hukukun tüm alanlarında hizmet veren, kapsamlı uzmanlık ve deneyimi bir araya getiren bağımsız bir avukatlık bürosudur.

Özel kişilerden, orta ve büyük ölçekli şirketlere, devlet kuruluşlarından uluslararası ve küresel holdinglere varıncaya kadar her ölçekten müvekkillerin hukuki ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermekteyiz.

Uluslararası bakış açısına sahip, kurumsal bir avukatlık bürosuyuz. Stratejimiz, uluslararası vizyon sahibi, ticari işlemler çerçevesinde her alanda çalışabilecek avukatlar yetiştirmek üzerine kuruludur. Detaylara odaklanan, konusuna yoğunlaşarak, karmaşık işlemleri basite indirgeyebilen bir bakış ve beceriye sahip olduğumuz iş çevrelerince bilinmektedir.

Müvekkillerimizin değişen ihtiyaçlarına doğru ve etkin bir şekilde cevap verebilmek için onların faaliyet gösterdiği sektörlerdeki gelişmeleri yakından takip etmekte, hukuki bilgilerin yan ısıra bu sektörlere ilişkin ticari bilgileri de edinerek bilgi dağarcığımızı zenginleştirmekteyiz. Uzman, dinamik ve kendini mesleğine adamış profesyonellerden oluşan ekibimiz, iyi derecede İngilizce ve Fransızca bilmektedir. Gerektiği takdirde hizmetlerimizi Yunanca ve Ermenice olarak da sunmaktayız.

Faaliyet alanlarımız, Kurumsal Yönetim Departmanı ve Uyuşmazlık Çözüm Departmanı olarak iki temel başlık altında toplanmaktadır. Kurumsal Yönetim Ekibimiz, geniş yelpazedeki ticari işlemlere yönelik danışmanlık hizmeti sunmakta olup, Uyuşmazlık Çözüm Departmanımız ise dava ve icra takibi alanlarında bir çalışmalarını yürütmektedir. Müvekkillerimizi, çoğunlukla, finans; bankacılık, gayrimenkul, inşaat, telekomünikasyon, taşımacılık gibi çeşitli sektörlerle ilişkili uyuşmazlıklarda temsil etmekteyiz.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn

KADIN ÇALIŞAN ORANI

%54

Artboard 36

TEMSİL EDİLEN MÜVEKKİL​

920

HİZMET VERİLEN DİL

5

UZMANLIK ALANLARIMIZ

13

AEB Hukuk

Müvekkillerimize değer veriyor, onları önemsiyoruz.

×

Merhaba!

Canlı desteğe hoş geldiniz!
Aşağıdaki bölümden canlı yardıma ulaşabilir ya da mail üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

× Bize Danışın